Monthly Archives: Czerwiec 2012

urodziny

Dużo się dzieje, nawet nie milem czasu pomyśleć o urodzinach. Od rana naprawa przebitej opony w samochodzie potem spotkania w Bielsku i powrót na spanie do Gliwic. Miła niespodzianka Znajomi Tort i chwila oddechu.


skany – starocie

wielki tydzień

Ruszyliśmy w Polskę, pochwalić się naszym pomysłem, i szukać sponsorów chętnych by nas wspomóc.

Odwiozłem T4 do Pana Popławskiego, który zakłada nam windę, przesiadłem się do Maćka i w drodze do Ciechocinka zatrzymaliśmy się w Toruniu. Mecz Polska-Rosja kuzynki i mnóstwo Irlandczyków, którzy obozowali na terenie Torunia przed kolejnymi meczami ich reprezentacji. Zaczęliśmy spokojnie, ale później to tylko pasmo powodzeń, miłych spotkać i wiecznego wysiadania i wsiadania do samochodu, a na dodatek, co noc w innym łóżku, dobrze mieć tak dobrych znajomych. Padł nawet na pomysł, nowego projektu „365 dni 365 łóżek”.

Toruń, Ciechocinek, Warszawa, Kielce, Kraków, Gliwice, Katowice, Mikołów.zlepek

Zlepek tego co w ostatnim czasie przeżyliśmy. A co do wyprawy to na razie trochę w lesie z przygotowaniami, tak przynajmniej nam się wydaje. Powoli powstaje lista rzeczy niezbędnych do zabrania, a mi w głowie myśli, że bez przyczepki nie jadę. Jest trochę tak jak przed wyjazdem do Mongolii, dużo telefonów obliczeń i niewiadomych.

szpital

Ustaliliśmy termin wypisu ze szpitala, i zarazem doszliśmy do wniosku że im jesteśmy starsi, im więcej się dookoła dzieje tym trudniej jest tu wytrzymać. Ale niewątpliwie jest to potrzebne a zwłaszcza teraz. Jak to powiedział mój doktor „przegląd techniczny przed podróżą”. Siedzimy codziennie popołudniami przy naszym projekcie, sądzę, że powoli zaczyna on nabierać coraz bardziej realnego kształtu. A my sami popadamy w euforyczne stany, gdy tylko zaczynamy o nim rozmawiać.